Hakkımızda

Ceyas Mühendislik Asansör

Ceyas Mühendislik Asansör, 2007 yılında mühendislik hizmetlerini, asansör malzeme imalat ve satış faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Kuruluş yılı içerisinde aldığı ISO 9001-2000 Kalite Belgesi ile hedeflediği kalite standartlarını sağlam temellere dayandırmıştır. Daha sonra TSEK ve EN81-58 Yangına Karşı Dayanıklı Kapı belgelerini alarak ürünlerinin kalitesini kanıtlamıştır.

Ceyas Mühendislik Asansör, bilgili teknik ekibi ve kalite prensipleriyle müşteri memnuniyeti ve güvenliğinden taviz vermeden çalışan geleceğe dönük bir firmadır. Bu nedenle norm ve standartlara uygun bir şekilde sürekli gelişerek teknolojik yenilikleri bünyesine katmaktadır.

Firmamız yurtiçinde olduğu gibi uluslararası platformda da adını duyurmak için kaliteden ve güvenlikten taviz vermeden ‘’Hep Daha Yükseğe’’ ilkesi ile çalışmalarına devam edecektir.

Misyonumuz

Asansör dünyasında kalite ve güvenilirliği ile anılan öncü bir firmadır.

Vizyonumuz

Pazarda yarattığı değerler ve rekabet gücü ile paydaşları tarafından öncelikli tercih edilen, stratejik bir ortak olarak müşterilerine alternatif çözümler sunan bir marka olmak

Kalite Politikamız

– Müşteri memnuniyeti için koşulsuz çalışmak
– Kurum içi iletişimi geliştirip mükemmel hizmet sağlayabilmek
– Kalite hedeflerinin tespit edilmesi ve uygulama kolaylığının sağlanması için kalite ilkelerinin sistematikleştirilmesi – Toplam kalite yönetiminin tüm çalışanlara benimsetilip uygulanmasını sağlamak
– Uygulanmakta olan Kalite Yönetim Sistemini sürekli olarak geliştirmek